SEPETİM 0
Sepetiniz Bos Durumdadir.
Lutfen Sepetinize Urun Ekleyiniz.
fashion img

Kurumsal Bilgiler

Kurumsal Bilgiler

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin veri iletişim ve zayıf akım ürünleri tedarikçisi, sektörünün ise yeni ve köklü tedarikçisi olmaya aday Meshwork olarak2020 yılında hizmetlerimize başladık.

Kesintisiz devam etmek üzere yatırımlarımızı yaptık.

Firmamız, ileri teknolojinin tüm imkânları ile donanımlı üretim hatlarına sahip üretici ortakları, uzman kadrosu, müşteri odaklı çözümleri, yeniliklere açık vizyonuyla adını kısa sürede iç ve dış pazarda sektörün öncü şirketleri arasına yazdırmayı hedeflemektedir.

Zayıf akım ürünlerinde; Koaksiyel Kablolar, CCTV Kabloları, Telefon Kabloları, Data Kabloları, Fiber Optik Kabloları, Yangın Alarm Kabloları, Yangına Dayanıklı Kablolar, Sinyal Kontrol- Kumanda Kabloları

Elektronik ürünlerinde; İP - Analog Kameralar, NVR – DVR Kayıt Cihazları, Switchler, Yangın Alarm, Hırsız Alarm, PDKS, Kablolu ve Kablosuz Ağ çözümleri vb. ürün tedariklerimizletecrübemizi, teknolojik alt yapıya sahip üretici ortaklarımızla birleştirerek geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun üstün kaliteli ürünlerimizle cevap veriyoruz.

Bağlanmanın en iyi yolu’ sloganı ile çıktığımız bu yolculukta, Meshwork tecrübesi ve sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürün gamı ile Meshwork markasını uluslararası pazarda saygın bir marka haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Büyümede sürekliliği hedefleyen Meshwork, kalite anlayışı ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden vizyonuyla müşteri memnuniyeti ve müşteri güvenini sağlamayı hedef edinmiştir.